پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک نوروزی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان
بازدید : 148 28 اسفند 1397 ساعت 9:11 شماره :58498

پیام تبریک نوروزی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان: اسفندیار خزائی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان در آستانه فرارسیدن سال نو پیام تبرک صادرکرد، متن پیام مدیر کل بدین شرح است :

 

برآمد باد صبح وبوی نوروز                    به کام دوستان وبخت وپیروز

بار دیگر تقدیر الهی، فرصت دیدار بهار را با هزاران نقش و نگار فراهم کرد تا جمال وزیبائی آفرینش را رونمایی و آدمی را به کمال بی‌مثال راهنمایی کند،آفریننده هستی مجال رویت و معرفت مبدأ و معاد را در موسم بهار مهیا کرده و آیات الهی را در جای جای طبیعت نمایان ساخته تا نشان بی‌نشان او باشد.

نوروز مژده رسیدن بهار سحرآمیز را به ما می‏دهد و بهار طبیعت دریچه ‏ای برای گام نهادن به بهارستان جان است که بهارش بی خزان و جاویداست، بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد.

با استعانت ازآفریدگار جهان درآستانه رستاخیز طبیعت ودر واپسین لحظات سال 97 با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان گرانقدر8 سال دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم، فرا رسیدن بهارشکوهمند را که هنگام تجلی مواهب الهی بربستر طیبعت است به تمامی همکاران گرامی وسختکوش و تلاشگران عرصه های منابع طبیعی استان تبریک وتهنیت عرض نموده از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات خدمت سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و  شکوفایی ایران زمین برایتان مسئلت  می نمایم و با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی علیه السلام( روز پدر) و با تمسک بر خداوند متعال که تدبیر امور در ید قدرت اوست می ‌خواهیم حال ما را نیز به بهترین شکل متحول سازد تا همگان همدل و همصدا برای رقم زدن سالی پر از تلاش وکار و موفقیت گام های استوارو مستحکمی برداریم. ومن ا... التوفیــــــق

اسفندیار خزائی

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان 

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید برای صفحات داخلی
بازدید روز : 14886
بازدید کل : 148408
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1398 ساعت 14:4