پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سال 98، سال تلاش مضاعف واستمرار خدمت رسانی به مردم
بازدید : 102 17 فروردين 1398 ساعت 10:13 شماره :58748
مدیر کل منابع طبیعی استان همدان:
سال 98، سال تلاش مضاعف واستمرار خدمت رسانی به مردم

سال 98، سال تلاش مضاعف واستمرار خدمت رسانی به مردم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان: اسفندیار خزائی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان در دیدار نوروزی با کارکنان منابع طبیعی استان وشهرستان همدان ضمن قدر دانی از زحمات وتلاش های بی شائبه کلیه همکاران پرتلاش درحفاظت از عرصه های منابع طبیعی استان گفت: سال جدید سال انسجام ملی و تلاش مضاعف است وبدون تردید با تلاش وهمت جهادی باید از مشکلات عبور کنیم.

خزائی تصریح کرد:خوشبختانه درسال گذشته شاهد  نگاه ویژه مسئولین ارشد کشور به توسعه طرحهای آبخیزداری و بخش های تولید و اشتغال بودیم و در سال جاری هم با انتخاب مدبرانه سال به نام رونق تولید، مسئولیت بزرگی بر دوش آحاد جامعه، به ویژه خدمتگذاران کشور در بخش های دولتی و حاکمیتی خصوصاٌ منابع طبیعی نهاده شده است که نقش بسزائی در حفظ منابع پایه واصلی تولید یعنی آب وخاک دارند که امید است با تلاش های بیشتر همکاران در این زمینه سربلند شویم.

خزائی افزود:حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع طبیعی با مشارکت مردم واقدام جهادی میسر است و برای این منظور با بهره گیری از تجارب گذشته وعلمی باید پیشرو در طرح های الگویی باشیم.

وی با بیان این که مردم با وقوع سیلهای اخیر اثرات مثبت طرحهای منابع طبیعی وپروژه های آبخیزداری را به وضوح مشاهده و از اجرای این قبیل طرحها استقبال می کنندوخوشبختانه مردم در قالب خیرین آبخیزداری در اجرای طرح های آبخیزداری مشارکت می نمایند.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان تصریح کرد: در طول قدمت سازمان جنگلها هیچگاه ضرورت طرحهای منابع طبیعی خصوصاً ساژه های آبخیزداری به اندازه امروز مورد توجه دولت و مردم نبوده و آثار مثبت اجرای این طرح بارها در بیانات مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری مورد اشاره و تاکید قرار گرفته است.

وی گفت: شرایط کشور درحوزه منابع طبیعی نسبت به گذشته تغییر کرده است و با توجه به این تغییرات ، نگرشها،انتظارات در حوزه منابع طبیعی وحفظ آب وخاک نیز تغییر کرده واین مسئولیت منابع طبیعی را سنگین تر وکار وتلاش مارا برای حفظ  وتوسعه منابع طبیعی، مضاعف می کند .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید برای صفحات داخلی
بازدید روز : 15100
بازدید کل : 148438
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1398 ساعت 14:4