به گز" /> به گز" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معلم نقش روشنگری را در جامعه بر عهده دارد
بازدید : 79 15 ارديبهشت 1398 ساعت 14:11 شماره :59573
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان :
معلم نقش روشنگری را در جامعه بر عهده دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان : اسفندیار خزائی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با معلمان آموزشگاه ابتدائی بهارحیدره شهر همدان دیدار وگفتگو کرد وبا اهداء شاخه گل وهدایائی اززحمات ایشان تجلیل کردند،.در این دیدار مهندس خزائی با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم به  معلمان ومسئولین این اموزشگاه ، یاد آیت‌الله شهید مطهری را گرامی داشت و اظهار داشت: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ایی در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود .

وی در جمع معلمان ودانش آموزان این مدرسه ضمن تاکید بر نقش محوری معلمان در جامعه و مهارت آموزی به دانش آموزان، پایه واساس تکلیف اجتماعی را یکی از مهمترین ویژگی های معلمان جامعه ایرانی عنوان کرد.

خزائی گفت: معلمین ما با درک واقعیت های جامعه و آموزش دلسوزانه نقش مهمی در هدایت جوانان ونوجوانان دارند.
مدیر کل منابع طبیعی استان افزود: همه روزها متعلق به معلمان است زیرا آنان همیشه در حال تعلیم وتعلم وآموزش دادن به نسل آینده جامعه هستند .

خزائی نقش معلمین و آموزش و پرورش را یک نقش مهم واثر گذار در جامعه برشمرد و افزود: مهم‌ترین سرمایه جامعه، سرمایه‌ی انسانی است،ودانش اموزان سرمایه ها وآینده سازان این مرز وبوم با نقش آفرینی معلمان دلسوز به عنوان انسانهای فرهنگ ساز وفرهیخته تبدیل خواهند شد.

ایشان با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، بیان کرد: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .

ایشان ازمعلمان به عنوان بنیانگذاران تمدن  و جهادگرانِ جهل و بی‌سوادی نام برد که برای جامعه و نسلِ جوان ، هویت‌ فرهنگی ایجادمیکنند

 گفتنی است در این دیدار رئیس آموزش وترویج، روابط عمومی منابع طبیعی ومهندس پرویز ملکزاده محقق علوم باغبانی وهمیار طبیعت نمونه استان نیز وی را همراهی می کردند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید برای صفحات داخلی
بازدید روز : 80112
بازدید کل : 190889
آخرین بروزرسانی:
23 تير 1398 ساعت 11:28