پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیانیه اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان به مناسبت روزجهانی قدس.
بازدید : 29 9 خرداد 1398 ساعت 12:41 شماره :60339

بیانیه اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان به مناسبت روزجهانی قدس.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ادراه کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان: اسفندیار خزائی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد متن این بیانیه بدین شرح است: 

"روز قدس روز جهان اسلام است "  امام خمینی(ره)

روز قدس نمادی ازتعهد همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان به قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است. امام خمینی(ره)با اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روزقدس، این روز را به نمادی از آزادی خواهی و حق طلبی جهان اسلام تبدیل فرمودند.

این روزبزرگ، فریاد مظلومیت و دادخواهی مردم دربند و آوارگان فلسطینی از جور و ستم و بیداد رژیم جنایتکار صهیونیستی است که در طول بیش از 60 سال از حیات ننگین خود، منشاء آوارگی‌، ،جنایت جنگی و قتل عام هزاران نفر از مردم مظلوم فلسطین و حبس و شکنجه‌های غیرانسانی را سبب شده است.

امروز بیش از هر زمان دیگری ملت‌های مسلمان نیازمند حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی در برابر رژیم ضدبشری اسرائیل هستند ولازم است باآگاهی وبصیرت،ازتوطئه‌ها و اختلاف افکنی دشمنان که در صدد انحراف جهان اسلام از مبارزه با اشغالگران قدس شریف و ایجاد تفرقه وجنگ مذهبی در بین مسلمانان هستند، پرهیزکنند.

مدیران و کارکنان منابع طبیعی وآبخیزداری استان به مانند سالهای قبل همپای اقشار گوناگون ملت ایران در سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن روز قدس شرکت می‌کنند وضمن ابراز انزجار از جنایات آمریکا ورژیم صهیونیستی ومحکومیت اقدامات ضد انسانی آنان ، با آرمان‌های خمینی کبیر (ره) و مقام معظم رهبری در دفاع از قدس شریف پیمانی دوباره می‌بندند.

اسفندیار خزائی

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید برای صفحات داخلی
بازدید روز : 14706
بازدید کل : 148349
آخرین بروزرسانی:
3 تير 1398 ساعت 14:4