پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان با فرماندار اسدآباد دیدار وگفتگو کرد
بازدید : 89 1 تير 1398 ساعت 13:29 شماره :61090

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان با فرماندار اسدآباد دیدار وگفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با حضوردر فرمانداری اسدآباد با لیلاامیدی فرماندار شهرستان اسدآباد دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیر کل منابع طبیعی  استان با اشاره به روند اقدامات آبخیزداری شهرستان گفت: حفظ آب وخاک مهمترین اولویت اصلی ماست واقدامات یشگیرانه از حریق نیر در فصل تابستان نیز ازدیگر برنامه های اساسی برای جلویگری از حریق در جنگلها ومراتع است .

خزائی در ادامه افزود: کاهش آتش سوری در عرصه های منابع طبیعی شهرستان در سال گذشته را نتیجه  مشارکت وهمکاری آحاد مردم وبهره برداران عنوان کرد.

 وی افزود: حریق بلای خانمان سوز منابع طبیعی است  وباید به گونه ای عمل کنیم تا طبیعت وخاک با ارزش به بهانه های مختلف  از بین نرود.

ایشان تصریح کرد: امسال فصل حریق زودتر از سال گذشته یعنی از نیمه خرداد شروع شده وامید واریم با همکاری مردم ،مسئولین وبهره برداران منابع طبیعی در پیشگیری از حریق مطلوب عمل کنیم.

مدیرکل منابع طبیعی اظهارداشت:  کار های منابع طبیعی زیر ساختی وزود بازده است وطرحهای ابخیزداری برای حفظ منابع پایه آ ب وخاک یک ضرورت انکا ر ناپذیر است..

 خزائی اظهار داشت: حفاظت از منابع طبیعی وتنوع زیستی بسیار مهم است و طبیعت نسل انسان را نجات داد واکنون بیش از هر زمان دیگری  طبیعت نیازمند کمک ویاری ماست، باید از این منابع ارزشمند در جهت منافع مردم  بدرستی استفاده کنیم.

 امیدی فرماندار شهرستان اسدآباد ضمن تشکر از حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و ابراز رضایت از عملکرد اداره شهرستان بیان داشت: حفظ جنگل ها و مراتع به عنوان یکی از میراث های ماندگار برای نسل آینده است و وظیفه حراست از آنها وظیفه ای همگانی است.

 فرماندار اسدآباد : اجرای طرحهای ابخیزداری را برای بهبود رونق تولیدات کشاورزی واقتصاد منطقه مهم ارزبابی کرد وبر ضرروت انجام طرحهای منابع طبیعی وآبخیزداری برای حفظ آب وخاک  وتوسعه صنعت توریسم وجذب گردشگر با توجه به جاذبه های طبیعی شهرستان تاکید کرد.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
آمار بازدید برای صفحات داخلی
بازدید روز : 79722
بازدید کل : 190854
آخرین بروزرسانی:
23 تير 1398 ساعت 11:28